Informujte se nebo si hrajte

V dnešním rychle se rozvíjejícím digitálním světě hrají online hry na všech platformách stále důležitější roli. Jak si zkrátit čas čekáním na let nebo důležitý zápas v hokeji? Pro našeho klienta Škoda Auto jsme vytvořili dvě zábavné hry, Pexeso a Airhockey.

Škoda Auto prezentuje vozy na Letišti Václava Havla Praha na nových interaktivních kioscích

Na trhu digitálních technologií vznikají různá přání klientů, které je potřeba flexibilně uchopit. Z našeho pohledu firmy, která se zabývá inovacemi a vývojem digitálních zobrazovacích technologií, je každé takové zadání klienta skvělou výzvou pro další tvorbu.

UGO! Media vyvinulo designový informační dotykový panel pro Škoda Auto

V oblasti vývoje atypických digitálních technologií jsme jako doma. Pro mnoho klientů jsme již vyvinuli řadu technologií na míru. Požadavek společnosti Škoda Auto na výrobu speciálního dotykového informačního panelu byl příjemnou výzvou, kterou jsme dokonale splnili. Škoda Auto nyní používá naše nové designové informační dotykové panely pro interaktivní prezentaci modelů vozů vystavovaných na veletrzích a ve svých autosalonech.

Představujeme Dual Stretch Display pro vaši POS prezentaci produktů

Rádi bychom Vám představili naši novinku Dual Stretch Display, která je průlomovým pomocníkem v oblasti prezentace produktů v místě prodeje. V našem vývojovém oddělení jsme pro naše klienty připravili technologii, která má za úkol pomoci s vizibilitou produktů v obchodních domech inovativní formou. Cílem našeho týmu bylo poskytnout klientovi originální řešení na poli Shelf stopperů a dodat tak jejich produktům nový rozměr prezentace v digitální podobě.

Budoucnost inteligentních ledniček v retailu

Ve světě retailu a marketingu je potřeba neustále hledat originální řešení, které nás posouvá směrem k jednoduchosti a drží krok s rozvíjejícím se prostředím digitalizace. My se touto cestou vydáváme již po několikáté. Tentokrát je naším unikátním výtvorem inteligentní lednička s průhledným displejem ve dveřích. Tato transparentní LCD lednička je sestavou jednotlivých vrstev dveří a LED osvětlení včetně průhledného displeje.

Unikátní zobrazovací technologie Transparentní LED Film od UGO! Media je součástí EXPO 2020 v Dubaji!

V rámci prestižní světové výstavy EXPO 2020 v Dubaji jsme instalovali svoji unikátní zobrazovací technologii Transparentní LED Film (TLED Film). Tato technologie), která byla zvolena Univerzitním centrem energetických efektivních budov (UCEEB) ČVUT jako nejvhodnější nástroj pro prezentaci autonomního systému Solar Air Water Earth Resource (S.A.W.E.R.).

Pomáháme firmám zdarma digitalizovat výlohy jako reakci na „covidový“ odliv zákazníků

Doba je pro prodejny extrémně těžká. Snad každý segment bojuje s odlivem zákazníků v kamenných prodejnách, ať už z důvodu strachu z covidu, ústupu turismu, pravidelných home-officů a tím mnohem méně lidí v nákupních centrech nebo i přesunu nakupujících do online prostředí.

Jedinečná a dostupná projekční technologie Ambient Light Rejection Screen pro Vaší prezentaci

Pokud patříte mezi ty, kteří právě teď řeší potřebu vylepšení, či změnu vizualizace Vašich prostor, mohla by Vás zaujmout naše projekční technologie od UGO! Media ve spojení s jedinečným projekčním plátnem, které dokáže malé zázraky v rámci odrazů světla. Je pohodlně dostupné pro každého, kdo chce vytvořit nezapomenutelný projekční zážitek pro zákazníka třeba v rámci místa prodeje. Ambient…
Číst více

UGO! Media vytvořilo projekci do expozice Lesů ČR v Národním zemědělském muzeu

V letošním roce Lesy ČR připravily v prostorách Národního zemědělského muzea novou expozici. Ke spolupráci si přizvaly společnost UGO! Media, inovátory v oblasti projekčních řešení, jejichž speciální promítací fólie a projektory Epson vytvořily výstavu, díky které se návštěvníci dozví více o křehkém systému přírody v našich lesích. Návrat zvířat a vody do české přírody Celá expozice je navržena…
Číst více

SAZKA doširoka

SAZKA pro zobrazování JACKPOTŮ – jedné z hlavních CALL TO ACTION informací na pobočkách hledala způsob zobrazení tak, aby zobrazovaný JACKPOT byl dobře viditeln a displej nepotřeboval tolik místa. 42 palců je velká obrazovka, ale není 42 palců 16:9 jako 42 palců STRETCHED LCD Display. Prvním takovým je nově instalovaný display 919,37 x 268mm (1920 x…
Číst více

Newsletter
close slider