Digitalizovaná expozice BOBCAT E10e na pražském letišti

Ve spolupráci s předním výrobcem stavební techniky, firmou BOBCAT EMEA, jsme představili jejich průlomový produkt – první elektrické kompaktní rypadlo v jednotunové kategorii na světě, BOBCAT E10e; ve speciální digitalizované expozici přímo v odletové hale T2 Letiště Václava Havla.

Digitalizace expozice Škoda Auto v německém „automobilovém městě“ (Autostadt, Wolfsburg)

Pavilon Škoda Auto najdete v budově českého architekta Bořka Šípka. Přestože budova zvenčí zůstává stejná, uvnitř pavilonu najdou návštěvníci řadu novinek.

Rozšířená realita (AR) pro Vojenské lesy a statky

UGO! Media byla oslovena ke zpracování a výrobě AR aplikace pro Vojenské lesy a statky v Brdském infocentru v Obecnici.

Jaderná elektrárna Dukovany s 98″ dotykovým displejem

Jaderná elektrárna Dukovany modernizuje své vybavení a přináší inovativní změny do svých velínů. V rámci těchto úprav byl připraven projekt, který představuje možnost nahradit několik složených displejů bez dotyku jedním velkoformátovým dotykovým displejem.

Informujte se nebo si hrajte

V dnešním rychle se rozvíjejícím digitálním světě hrají online hry na všech platformách stále důležitější roli. Jak si zkrátit čas čekáním na let nebo důležitý zápas v hokeji? Pro našeho klienta Škoda Auto jsme vytvořili dvě zábavné hry, Pexeso a Airhockey.

Škoda Auto prezentuje vozy na Letišti Václava Havla Praha na nových interaktivních kioscích

Na trhu digitálních technologií vznikají různá přání klientů, které je potřeba flexibilně uchopit. Z našeho pohledu firmy, která se zabývá inovacemi a vývojem digitálních zobrazovacích technologií, je každé takové zadání klienta skvělou výzvou pro další tvorbu.

UGO! Media vyvinulo designový informační dotykový panel pro Škoda Auto

V oblasti vývoje atypických digitálních technologií jsme jako doma. Pro mnoho klientů jsme již vyvinuli řadu technologií na míru. Požadavek společnosti Škoda Auto na výrobu speciálního dotykového informačního panelu byl příjemnou výzvou, kterou jsme dokonale splnili. Škoda Auto nyní používá naše nové designové informační dotykové panely pro interaktivní prezentaci modelů vozů vystavovaných na veletrzích a ve svých autosalonech.

Představujeme Dual Stretch Display pro vaši POS prezentaci produktů

Rádi bychom Vám představili naši novinku Dual Stretch Display, která je průlomovým pomocníkem v oblasti prezentace produktů v místě prodeje. V našem vývojovém oddělení jsme pro naše klienty připravili technologii, která má za úkol pomoci s vizibilitou produktů v obchodních domech inovativní formou. Cílem našeho týmu bylo poskytnout klientovi originální řešení na poli Shelf stopperů a dodat tak jejich produktům nový rozměr prezentace v digitální podobě.

Budoucnost inteligentních ledniček v retailu

Ve světě retailu a marketingu je potřeba neustále hledat originální řešení, které nás posouvá směrem k jednoduchosti a drží krok s rozvíjejícím se prostředím digitalizace. My se touto cestou vydáváme již po několikáté. Tentokrát je naším unikátním výtvorem inteligentní lednička s průhledným displejem ve dveřích. Tato transparentní LCD lednička je sestavou jednotlivých vrstev dveří a LED osvětlení včetně průhledného displeje.

Unikátní zobrazovací technologie Transparentní LED Film od UGO! Media je součástí EXPO 2020 v Dubaji!

V rámci prestižní světové výstavy EXPO 2020 v Dubaji jsme instalovali svoji unikátní zobrazovací technologii Transparentní LED Film (TLED Film). Tato technologie), která byla zvolena Univerzitním centrem energetických efektivních budov (UCEEB) ČVUT jako nejvhodnější nástroj pro prezentaci autonomního systému Solar Air Water Earth Resource (S.A.W.E.R.).

Newsletter
close slider