Digital Signage

Digital Signage

Spravujte svůj obsah digitálních displejů
jednoduše, stabilně a z jednoho místa.

BEYONDA Digital Signage SW

BEYONDA představuje kompletní a pohodlné řešení pro sdílenou komunikaci obrazem na vzdálených displejích a monitorech. To se skládá z kompletní dodávky hardware a silného softwarového nástroje pro zajištění potřebného technologického i zákaznického supportu. S BEYONDOU můžete snadno spravovat svůj obsah vzdálených displejů přes internet (kdekoli jste online), přímo ze svého prohlížeče (počítač, mobil, tablet). Systém podporuje přehrávání videí, obrázků a webových stránek, je bezpečný proti vnějšímu zásahu, snadno se ovládá a je šetrný na datový tok. Více informací o naší BEYONDA DS zde.

Digital Signage - UGO! Beyonda

Správce obsahu

vzdálené připojení a ovládání i seskupování displejů do skupin
nahrávání a třídění obsahu vytváření playlistů s různými obsahy
plánování přehrávání |sledování stavu přehrávání

Displeje na provozovnách

Kvalitní a prověřený hardware
Skvělé zobrazovací vlastnosti
Úhlopříčky od 10“ – 65“
Bezúdržbové přehrávání obsahu

Media player Android

UGO! S912 Android TV Box vám nyní přináší možnost streamování 4K Ultra-High-Definition. Velmi výkoný Octa Core Android TV Box s 32G Max Extended Capacity vám umožní více místa ke stažení vašich oblíbených aplikací a mezipaměti pro procházení webů, hraní her, spouštění aplikací, plynulé sledování filmů. Pokročilý procesor 64bitového procesoru Octa Core Cortex A53, super paměť 2G DDR3 a 16G eMMC, vysoká rychlost dvojpásmového střídavého WIFI a podpora 4K * 2K s vysokým rozlišením, to vše Vám poskytuje tento profesionální media player.

Press & play

Připojte se k televizoru s internetem a streamujte až 4K Přehrávání během několika sekund pomocí snadno použitelného rozhraní

Android 7.1.2 OS

Díky systému Android 7.0.1 je tento výkonný Mediaplaer Android stabilní a přehrává mnoho obrazových formátů. 

Newsletter
close slider