Hologramy

Hologramy

Současně s tím, jak rozšiřujeme výrobkové řady a neustále rozšiřujeme portfolio o nové materiály, snažíme se také o to, aby naše práce nebyla pouze funkční, ale také estetická.

3D Holofan

Holofan není jen ventilátor, je to unikátní řešení pro vytváření jedinečného 3D video obsahu s holografickým efektem. Příběh se promítá přímo na LED povrch jednotlivých lopatek, jakmile 3D hologram uvidíte, nespustíte z něj oči. LED vrtule přenáší trojrozměrné obrazy a je tak možné prezentovat jednoduše 3D produkty

3D Holo efekt

LED vrtule přenáší trojrozměrné
obrazy a je tak možné
prezentovat jednoduše 3D
produkty

Specifikace

Rozměry: 50/65/100
Životnost LED : 50000 hodin
Funkce: Auto Power on/off,
Schedule playlist, Wifi Remote

3D Holobox

Je-li dnes potřeba zaujmout ve veřejném prostoru stále ještě originálním komunikačním prvkem, je ideální náš UGO! 3D HoloBox Pro. V originálním designu, s výběrem z mnoha materiálů a v různých velikostech obrazu. 

3D Holo efekt

Pro ideální pohled na 3D efekt
je projekční plocha v úrovni očí
diváka

Specifikace

Rozměry: 32“/43“/55“
Monitory pro profesionální využití
s variabilním uložením obrazovky

HoloPro Glass

Designový solitér, který Vás zaujme svým vyjímečným holografickým obsahem, který je promítaný na průhlednou projekční fóli. Kouzlo celého řešení spočívá ve speciální průhledné projekční fóli pro přední projekci, na kterou se promítá 3D obsah pomocí Ultrakrátkého laser EPSON projektoru. Projektor je umístěn v podstavci tak, aby Vás nerušil při promítání. Řešení nazízíme ve dvou variantách: Landscape / Portrait verze. Více detailů v animaci

Verze HoloPro Glass

Pozice: Landscape / Portrait
Materiál: hliníkový profil,  bílé plexisklo / lamino

Využití

Prezentace skutečného produktu
Videobsah na průhledném pozadí
Využití v retailu, showroomu, výstavy, muzea

Průhledný dotykový LCD box

Transparentní LCD box představuje kombinaci klasického fyzického způsobu vystavování produktu s nejmodernější technologií pro zobrazování a interaktivní prezentací. Tím vzniká nové a unikátní propojení analogového a digitálního obsahu v rámci jednoho nosiče. Vyrábíme také v interaktivní variantě ovládané dotekem. Dodáváme sériově v ucelených řadách, ale také zakázkově. V případě potřeby zajišťujeme také co do obsahu. Jde o nápadité POS řešení vybavené technologií průhledného monitoru, využitelné pro prezentaci produktu v místě prodeje, v rámci výstav, expozic apod.

Průhledný LCD displej

Moderní průhledný LCD displej s vysokým kontrastem
Dotyková varianta rozšířená o Infra dotykový rám

Unikátní prezentace

Vystavení reálného produktu s digitálním obsahem
Wow efekt pomocí průhledného LCD displeje

Newsletter
close slider