Proč UGO!

O UGO! Media

UGO! Media je společnost zaměřená na inovace a vývoj digitálních zobrazovacích technologií v té nejvyšší kvalitě.

Vše začalo u společnosti 3M, která byla od roku 2006 světovým výrobcem projekční fólie VIKUITI pro zadní projekci. V té době jsme byli (jako skupina mladých nadšenců) osloveni manažery 3M Česká republika, abychom uvedli projekční fólii na trh a tím ji dali konkrétní tvář na poli zobrazovacích digitálních technologií.

Důležité bylo dát celému projektu jméno, neptejte se nás jak a proč, ale prostě vznikl název UGO! – dnes registrovaná značka pro oblast reklamy, projekčních folií, architektury, designu,.. A jelikož jsme už tenkrát věděli, že se tento produkt stane trendem na poli zobrazovacích technologií, založili jsme v roce 2011 společnost UGO! Media.

Dnes naše portfolio zahrnuje ty nejlepší projekční fólie pro zadní i přední projekci. Vyvíjíme vlastní produktové řady projekčních ploch. Máme k dispozici optické materiály, rozšířili jsme naše produktové řady o hologramy, dotykové displeje, inteligentní folie, inteligentní zrcadla a mnoho jiných neuvěřitelných technologií.

Stále jsme ti nadšenci, které baví nové technologie, neustále hledáme nová řešení, vyvíjíme vlastní technologické novinky a věříme, že to co děláme, je důležité pro současnost, ale i budoucnost.


Design a vývoj

„Dokonalosti je dosaženo nikoliv tam, kde již není co přidat, ale tam, kde už není co ubrat.“ – Antoine de Saint – Exupéry

Současně s tím, jak rozšiřujeme výrobkové řady a neustále rozšiřujeme portfolio o nové materiály, snažíme se také o to, aby naše práce nebyla pouze funkční, ale zaujala i svým designem. Hledáme mezní hranici, místo, kde se spojuje praktičnost s emocemi a jednoduchostí.

Důkazem toho, že naše materiály a technologie lze používat pro estetické až umělecké účely, jsou některé reference. Spolupracujeme s řadou architektonických studií, která používají naše materiály při navrhování interiérů. Mezi další instalace patří například expozice v muzeích či designových domácnostech.


Partneři

Těšíme se dlouhodobému partnerství společnosti EPSON a 3M Česko, které zaručuje garanci kvality zpracování a instalace digitálních technologií vůči našim zákazníkům. UGO! Media je také smluvním partnerem společnosti LG, světového leadera v oblasti profesionálních displejů.


Celosvětová doprava

UGO! Media dodává své výrobky do více než 60ti zemí po celé světě. Rozumíme tak přísným pravidlům a předpisům mezinárodní přepravy. Náš exportní tým tvrdě pracuje, aby zajistil, že Vaše produkty dorazí přesně, kdy a kde je potřebujete, spolu se správnou dokumentací.

Celosvětový export UGO! Media za posledních 8let.

Newsletter
close slider