Domácí kino

Domácí kino

4K Home Cinema projekční plocha pro ultrakrátkou projekci. Speciální ALR (Ambient Light Rejection) technologie poskytuje neuvěřitelný kontrast i za denního světla. Unikátní Prisma technologie eliminuje parazitní světlo, které dopadá na povrch promítací plochy a zvýrazňuje kontrast video obsahu, který směřuje do Vašeho pozorovacího úhlu. Projekce nabízí vynikající jas, úžasnou barevnou hloubku a zobrazení s vysokým kontrastem, které je nezbytné pro ty nejnáročnější domácí kina.

AKCE:
100″ ALR Projekční plocha + EPSON EH-LS500B: 73.500,00 bez DPH

Cenová nabídka

Optická projekční vrstva

Vyzkoušejte brilantně ostrý obraz s Ambient Light Rejection optickou projekční plochou, která je navržena pro nejnovější projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností. Jedná se o špičkovou projekční plochu, která eliminuje okolní světlo a její kontrast vystupuje za denního světla při klasickém promítání. Jasné barvy, vysoký kontrast a rozlišení, to vše Vám nabídne tato jedinečná technologie.

ALR PRISM technologie

Projekce za denního světla s vysokým kontrastem a reálnou barevností promítaného obsahu – to jsou hlavní
benefity optické projekční plochy. Se speciální optickou strukturou trojúhelníkových lamel Ultrashort ALR plocha dokáže eliminovat až 93 %
dopadajícího okolního světla. Horní část trojúhelníku je černá a dopadající světlo pohlcuje, dolní část, na kterou je promítán obraz, je šedá a promítaný obraz eliminovaný o okolní světlo je vysoce kontrastní i za jasného dne. Je ideální do konferenčních prostor, zasedacích místností, sportovních barů a všude tam, kde potřebujete velkou a kvalitní projekční plochu s ekonomickým efektem.

Domácí Full HD EPSON projektor

Domácí projektory Epson promění váš domov v centrum dění. Ať už sledujete oblíbené sporty nebo klasický film, streamujete videa nebo hrajete hru, zapomenete na každodenní všednost. S impozantní, až 300 palců projekční plochou zaujmete každého. Pozvěte rodinu i přátele, aby tyto nevšední okamžiky prožili s vámi.

Chytrý projektor 4K UST

Tento laserový projektor Android TV Edition s ultra krátkou projekční vzdáleností a rozlišením 4K PRO-UHD1 zobrazuje streamovaný obsah na ploše s úhlopříčkou 65–130 palců.Tento projektor otevírá nové netušené možnosti v domácí zábavě a zároveň respektuje styl vašeho domova. Zbavte se černé obrazovky trvale umístěné na stěně. Model EH-LS500B Android TV Edition se vyznačuje nenápadným designem, vysokým výkonem a možností umístění blízko projekční plochy. Snadno se nastavuje, poskytuje skvělý obraz i v osvětlených místnostech a jeho laserový zdroj světla s dlouhou životností snižuje provozní náklady.

Projekční plochy až do 120 palců

Projekční plochy můžete využít až do úhlopříčky 120 palců v poměru 16:9. Celkové řešení je v pevném ultratenkém rámu s přípravou pro uchycení na stěnu.

Specifikace

Typprojekční plocha /přední projekce
Barvadark grey
MateriálAmbient Light Rejection projekční plocha
LepidloNe
Transmise0%
Pozorovací úhel180°
Velikost100 palců a 120 palců
Hmotnost výrobku4 kg, 6kg

Využití

Domácí kino
Home Cinema
Kino místnost
Obývací místnost

Kontaktujte nás


    Newsletter
    close slider