Jedinečná a dostupná projekční technologie Ambient Light Rejection Screen pro Vaší prezentaci

Jedinečná a dostupná projekční technologie Ambient Light Rejection Screen pro Vaší prezentaci

Pokud patříte mezi ty, kteří právě teď řeší potřebu vylepšení, či změnu vizualizace Vašich prostor, mohla by Vás zaujmout naše projekční technologie od UGO! Media ve spojení s jedinečným projekčním plátnem, které dokáže malé zázraky v rámci odrazů světla. Je pohodlně dostupné pro každého, kdo chce vytvořit nezapomenutelný projekční zážitek pro zákazníka třeba v rámci místa prodeje. Ambient…
Číst více

Pokud patříte mezi ty, kteří právě teď řeší potřebu vylepšení, či změnu vizualizace Vašich prostor, mohla by Vás zaujmout naše projekční technologie od UGO! Media ve spojení s jedinečným projekčním plátnem, které dokáže malé zázraky v rámci odrazů světla. Je pohodlně dostupné pro každého, kdo chce vytvořit nezapomenutelný projekční zážitek pro zákazníka třeba v rámci místa prodeje. Ambient Light Rejection je špičková projekční plocha, která nabízí jasné barvy, vysoký kontrast i rozlišení a je určitě jedno z těch řešeních, kterému stojí za to, věnovat pozornost. Stejně tak, jako to udělali naši klienti Auto IN v Průhonicích, nemocnice na Bulovce anebo například Česká Televize.

V podstatě každý nyní cítí potřebu kvalitně komunikovat s klientem, zákazníkem, či návštěvníkem důležité události.  Pro úspěch prezentace značky a zaujetí pozornosti širokého spektra zákazníků je toto neoddělitelnou součástí a je jen otázkou jakými všemi cestami se vydat. Pozornost je logicky směřována k nákladu za taková řešení a s tím spojené vyvážení kvality technologie a případné podpory pro její bezchybné fungování. Pojďme nyní předložit jedno řešení, které balancuje na okraji dokonalosti všech těchto proměnných.

Pokud nechcete řešit nákladné řešení v rámci LED TV a LED projekčních ploch, které se Vám nikoliv omylem zdají hůře dostupné, zaměřte se na technologii ALR PRISM z dílny UGO! Media a my Vám ukážeme kýžené proč.

Fakta, která mluví sama za sebe jsou, že budeme-li uvažovat o 100palcové LCD TV pro naši prezentaci, tak je potřeba brát v úvahu, že se pod 400.000 Kč nedostanete, a to se v takovém případě nebavíme o příliš velké projekční ploše. Pokud byste tedy chtěli 120palcový LED panel, který dosahuje lepší pozorovací plochy, pod 1,5 milionu Kč takové částky neklesají.

Kam nás to tedy dostává, když se dostanete do situace, kdy chcete obsadit mnohem větší projekční plochu, ale chcete zůstat s náklady mírně řečeno u země? Hledání kompromisů je v takovém případě na místě, pokud se nechcete dostat do začarovaného kruhu, náklady vs. kvalita v rámci LCD TV. 

Pojďme se tedy podívat na další možnost, kterou jsme pro Vás v UGO! Media připravili. Tou je kombinace výkonného projektoru Epson s nejnovější ultrakrátkou projekční čočkou 0.37, a speciální projekční plocha ALR PRISM. Obavy z nevýraznosti projekce za denního světla odbourává právě naše speciální technologie, která dosahuje brilantně ostrého obrazu i za denního světla.

A jak je toto možné? V UGO! Media používáme ve svých komplexních projekčních řešeních vysoce kvalitní projektory společnosti Epson a projekční plocha ALR PRISM je navržena právě pro nejnovější projektory od společnosti Epson s ultrakrátkou projekční čočkou. Tato zařízení jsou výjimečná v tom, že poskytují především kvalitní obrazový výstup, který zajišťuje technologie 3LCD. Výsledný obraz tak disponuje vysokým jasem, věrnými barvami a skvělým kontrastem.  Mezi hlavní přednosti projektoru Epson EB-805F patří především vysoká svítivost 5 000 ANSI lumenů, 4K rozlišení, praktické rozměry a schopnost neustálého provozu 24/7. Naprostým standardem u zařízení Epson je celková spolehlivost a výborná technická podpora.

UGO! Media doplnilo řešení o projekční plochu ALR PRISM, která je tvořena 3D trojúhelníky a na které je zespodu a ultra krátké vzdálenosti promítán obraz právě z výkonného laserového projektoru Epson EB-L1075U. Tato projekce vytváří efekt, kdy ambientní světlo z okolí dopadá na vrchní černou část trojúhelníků, které jej v podstatě úplně absorbují. Výsledný obraz je tak perfektně detailní, jasný a opravdu kontrastní za jakýchkoliv světelných podmínek. Její název nás již navádí na to, čím je výjimečná, a to je ve své podstatě jednoduchý fakt, že ALR PRISM projekční plocha v podstatě odmítá okolní i ambientní světlo. Obavy z nevýraznosti projekce tedy padají ze stolu a jediné, co zbývá zvážit je nákladová stránka a celkový vzhled takového promítání vůči okolí, kde je celé řešení instalováno.

Náklady na pořízení tohoto setu jsou v porovnání s konvenčním řešením v podobě LED panelu se stejnými specifikacemi výrazně nižší. Jedná se opravdu o ideální řešení pro jakýkoliv showroom, konferenční místnost či prodejnu. Je skvělé, že pro klasické komerční účely je toto řešení se 120palcovou projekční plochou příjemně dostupné a je možné ho pořídit již od 150.000 Kč, a to v případě, že použijeme výše zmíněný projektor EB-805F. Tato technologie může fungovat také při velmi vysokém okolním světle s použitím profesionálních projektorů s UST objektivem. Pro takové účely se použije projekční plocha se 120palci a projektorem typu EB-L1075U.

V rámci celkové rozvahy se dostáváme k poslední otázce, a tou je vhodné umístění projektoru a poskytnutí potřebné podpory pro nastavení projekce při prezentaci.

Již realizované řešení pro showroom Auto IN v Průhonicích ukázalo, že je potřeba brát v potaz také elegantní umístění a celkový vzhled projekce.   A proto jsme projektor Epson EB-L1075U a jeho kabely umístili do designové skřínky s proskleným rámem. Projektor je pak umístěn ve vrchní části boxu, kdy je krytý antireflexním muzeálním sklem, přes které bez jakékoliv deformace a problémů projde světlo z projektoru na projekční plochu.  Celé řešení není jen designové, ale i funkční, jelikož chrání projektor před prachem a potenciálním poškozením vnějšími vlivy.

Neoddělitelnou součástí je i celková podpora pro instalaci a nastavení projekce od týmu UGO! Media, a to po celou dobu užívání ALR PRISM projekčního řešení. V UGO! Media věříme, že kombinace všech těchto faktorů je důvodem, proč se nám daří získávat klienty z širokého spektra segmentů. Tento systém při verzi projektorů s UST objektivem bude využit také v rámci výstavy EXPO 2020 v Dubaji, která je plánována na podzim letošního roku. Pro naše klienty se nám daří realizovat tyto projekce v dostupnější formě, nicméně za podmínek vysoké kvality, která zůstává neoddělitelnou součástí naší filosofie.

Máte-li zájem o tento produkt, zde najdete technickou specifikaci produktu a formulář pro zaslání nabídky: …/ultrakratke-projekcni-plochy/ambient-light-rejection-plocha/

Newsletter
close slider