Konferenční místnost

Konferenční místnost

Vyzkoušejte brilantně ostrý obraz s Ambient Light Rejection projekční plochou, která je navržena pro nejnovější projektory s ultrakrátkou projekční vzdáleností. Jedná se o špičkovou projekční plochu, která eliminuje okolní světlo a její kontrast vystupuje za denního světla při klasickém promítání. Jasné barvy, vysoký kontrast a rozlišení, to vše Vám nabídne tato jedinečná technologie.

Cenová nabídka

Optická projekční vrstva

Plocha ALR kombinuje vysoce kontrastní projekční vrstvu s filtrem na eliminaci okolního světla, čím poskytne vynikající obraz a pozorovací úhel i za velmi silného denního světla. Naše ALR PRISM projekční plocha poskytuje tu nejvyšší kvalitu, kterou si náročný uživatel může přát.

ALR PRISM technologie

Se speciální optickou strukturou trojúhelníkových lamel Ultrashort ALR plocha dokáže eliminovat 93% dopadajícího okolního světla a promítaný obraz je tak výrazně kontrastní a jasný se skutečnými barvami. A zároveň nemá odraz světla.

Závěsný projekční nábytek

Designový nábytek pro umístění projektoru. Jednoduše jej zavěsíte na zeď pod promítací plochu. Nábytek je vybaven funkcí automatického výsuvu a dojezdu. Po stisknutí čela se projektor vysune do projekční polohy. Boční skříňky můžete použít pro reproduktory nebo jako úložný prostor.

Stojící projekční nábytek

Box se snadnou instalací s pevně fixovaným UST projektorem a pozicí výsuvu zásuvky. Po vysunutí a spuštění projektoru je obraz vždy přesně v projekční ploše. Pod projekční zásuvkou je prostor na další příslušenství.

Projekční plochy až do 120 palců

Projekční plochy můžete využít až do úhlopříčky 120 palců v poměru 16:9. Celkové řešení je v pevném ultratenkém rámu s přípravou pro uchycení na stěnu.

Specifikace

Typprojekční plocha /přední projekce
Barvadark grey
MateriálALR projekční plocha
LepidloNe
Transmise0%
Pozorovací úhel180°
Tloušťka300 micronů
Gain0.9
Velikost80"/ 100"/ 120"

Využití

Konferenční místnosti
Výstavnictví a galerie
Školství

Kontaktujte nás


    Newsletter
    close slider