Projekční screeny Daylight

Daylight solution

Daylight Projection Solution

(nová generace)


Promítání směrem do ulice pro nás byla vždy velká výzva. Samotné okno výlohy je totiž skvělý touchpoint pro komunikaci směrem ke kolemjdoucím a umožňuje obchodní jednotce „prodávat“ i v okamžiku, kdy je zavřená. Ještě donedávna byla však projekce za použití projekčních fólií na denním světle relativně problematická a nákladná. To vše se mění s novou generací naší fólie pro denní projekci, které říkáme Daylight Projection Solution, a která celou věc posouvá na nový level.

Po dlouhé době, kterou jsme strávili testováním a vývojem máme tu čest představit vám výsledek. Jde o řešení, které svým výkonem obstojí vedle ostatních, běžně užívaných technologií (velkoformátové monitory, LED obrazovky), a přitom je nákladově výrazně ekonomičtější. Na této stránce se dozvíte více. Pro začátek krátké video zde:

Projekční fólie
Základním prvkem řešení je speciální projekční fólie pro zadní projekci, která se instaluje přímo na výlohu obchodní jednotky. Samotná fólie, pokud není osvícena dataprojektorem, je šedá a není transparentní.

Instalace zvenčí
Toto je poněkud atypické, jelikož všechny naše ostatní projekční fólie se instalují zevnitř. Daylight fólie má však schopnost přijímat světlo i přes sklo výlohy a výrazně zesilovat jeho intenzitu! Samotná instalace je velmi snadná (fólie je samolepící) a efekt je brilantní.

Anti vandal vrstva
A právě proto, že je fólie lepená zvenčí je opatřena speciální ochrannou vrstvou proti poškrábání a zničení. Díky tomu odolává vlivům počasí a je snadno omyvatelná.

Reflexe skla
Toto je velmi podstatné! Všechny technologie, které jsou v současnoti užívány a jsou umístěny za sklem, budou soupeřit s nepřítelem zvaným „odlesky“. Dokonce i ta nejsvítivější zařízení budou mít problém v okamžiku, kdy ulice bude nasvícena denním světlem či slunečním svitem. Výloha bude zrcadlit a výsledný obraz bude sotva čitelný. Naše řešení tento problém zcela vytěsnilo právě tím, že fólie je určena k polepu z vnější strany skla.

Dataprojektory
Možná, že už jste se s problematikou projekce na denním světle setkali a dovedla vás až k velmi výkonným dataprojektorům s vysokou svítivostí. Také je možné, že jste byli překvapeni jejich cenou. Pokud ne, zkuste si vyhledat cenu projektoru se svítivostí 5000 ANSi a dále jiného, který bude mít svítivost 10000 ANSI. Cena je násobná a liší se doslova v řádech. Naše Daylight Projection Solution je koncipováno tak, aby bylo možné použít dva standardní dataprojektory, které se seřídí tak, aby svítily oba na stejnou plochu. Výsledkem je skvělá svítivost za zlomek ceny high-endových přístrojů. Chytré, že?

Cena
Velmi podstatná je také samotná nákladovost. Řešení jsme připravovali se záměrem vytvořit materiál, který bude schopen výkonem konkurovat ostatním zobrazovacím technologiím (LED obrazovky, průmyslové monitory) a bude přitom výrazně shovívavější k budgetu projektu. Věříme, že se nám to podařilo. Napište nám o nacenění nebo klikněte na GET PRICE tlačítko a poptejte Daylight rovnou.

Co vše budete potřebovat?
Líbí se vám naše video? Zde je seznam toho, co budete potřebovat k dosažení téhož:

  • Projekční fólie pro Daylight solution (na videu je 80″ úhlopříčka). Prodáme vám však libovolný rozměr materiálu, jelikož ho máme v rolích. Výše role je 1,45m a instalace je velmi snadná.
  • 2 x 5000 ANSI dataprojektor (v tomto konkrétním případě jsme použili  2 x EPSON EB 1960)
  • Počítač nebo multimediální přehrávač pro přehrávání vašeho obsahu
  • Připojení k internetu, budete-li chtít svůj obsah spravovat vzdáleně

Líbí se vám toto řešení?
Skvěle. Rádi vám o něm povíme víc, kontaktujte nás! A pokud se zajímáte o naše další produkty a materiály, se kterými pořád něco vymýšlíme, rádi vás uvidíme v našem showroomu na Praze 5. Domluvte si s námi prezentaci.


Technické specifikace:

Typ: Projekční screeny Daylight
Barva fólie: Šedá, netransparentní.
Materiál: Fólie pro zadní projekci.
Rozměry: Nabízíme role (1.45 x 2m, 1.45 x 50m, 1.45 x 10m,1.45 x 15m, 1.45 x 20m, 1.45 x 30m) a nebo nařezané úhlopříčky (40″, 50″, 60″, 67″, 80″, 90″, 100″).
Doručení: 5 – 7 pracovních dní


Využití:

  • Výlohy obchodních jednotek
  • Komunikace do ulice
  • POS
  • Interiér a design
  • Informační centra, muzea