Použití

Retail

Media digital signage v místě prodeje (POS a POP) dnes sehrávají stále významnější roli s rostoucím apelem na jejich inovativnost a originalitu. Možnost vzdáleně přenášet snadno obměnitelné komerční videoobsahy ve vysokém rozlišení a kvalitě na atraktivních nosičích přímo v prodejnách přináší vysoký potenciál zásahu klientů sdělením v blízkosti nákupních příležitostí. Technologie UGO! nabízejí  nespočet možností pro instalace tohoto druhu, počínaje proměnou výloh a výkladců prodejen v obří projekční screeny za pomocí projekční fólie až po interaktivní doteková či dokonce bezdoteková zařízení pro komunikaci se zákazníky, instalovaná přímo v prodejnách.


Reklamní sítě

Interaktivní a projekční fólie jsou velmi dobře využitelné pro reklamní a mediální agentury při vytváření reklamních sítí na místech se specifickým zásahem cílových skupin. Technologické možnosti (například projekce do tvaru) a skvělé zobrazovací parametry mohou společně s moderní povahou tohoto média povýšit daná místa nad dosud užívané technologie plazmových TV či LCD displayů a přinášet tak lepší marketingové výsledky.


Firemní prezentace

Nabízíme skvělou alternativu pro projekční plátno. Digitální prezentování stále více přirozeně zasahuje do života prosperujících firem v oblasti jejich komunikace se zákazníky a firemních prezentací vůči klientům obecně. UGO! vyrábí řadu výrobků založených na principu projekční fólie či dotekových řešeních, které jsou účinným nástrojem a zbraní při vedení úspěšné prezentace a obchodního jednání. Jedním z nich je například přenosný projekční set UV-Pro v elegantním a praktickém kufříku, s jehož pomocí se vaše firma představí jako progresivní inovátor využívající poslední výdobytky prezentačních technologií.


Veletrhy a výstavnictví

Technologie, které UGO! uvádí na trh pro oblast výstav, veletrhů či společenských eventů jsou vhodné pro navrhování designových expozic využívajících netradiční digitální zobrazovače. Ať už se jedná o cílené užití projekční fólie při samotném navrhování architektury expozice (například projekční stěna či netradiční formáty projekčních screenů) či solitérní přenosná média v rámci výstav, nové technologie vždy vzbudí zájem účastníků a mohou je také zapojit, například dotekem, do potřebné interakce.


Interiery, architektura a domácí kino

Projekční fólie v kombinaci s kvalitními projektory přináší rovněž skvělé možnosti pro všechny, kdo cítí potřebu citlivým způsobem opatřit svůj životní prostor inovativní technologií se skvělými zobrazovacími parametry. Využitelnost technologií UGO! tak zasahuje také do oblasti interiérového designu a architektury, kdy dokáže uspokojit i velmi vysoké nároky na přenášení digitálního obrazu. Není třeba vybírat nevzhledné projekční plátno, použijte proekční fólii!