Home – projekční technologie

 


NAŠE POSLEDNĚ PŘIDANÉ NOVINKY

 • Roztočte to s UGO! MediaHolographic LED Fan Display

  Publikováno: 26.10.2017, autor: UGO! Media (Lukáš). Další „gadgetka“ v našem portfoliu, tentokrát rotační holografický displej! Více na produktové stránce zde.

 • Testování je součást naší práceIMG_1998

  Publikováno: 28.8.2017, autor: UGO! Media (Lukáš). Veškeré technologie a přístroje, které používáme pro své projekty, pečlivě testujeme a zkoušíme. Včetně těchto EPSON dataprojektorů směřujících do Berlína.

 • UGO! dodávka pro průmyslugo_fb_post

  Publikováno: 25.8.2017, autor: UGO! Media (Lukáš). Máme za sebou další úspěšnou dodávku technologií pro průmyslové využití. Tentokrát šlo o 30-inch, 2560×1600, SAW touch glass displeje.


Projekční fólie, přední a zpětná projekce, interaktivita, aplikace i obsah, to je UGO!

UGO! Media je společnost založená na inovaci a vývoji digitálních zobrazovacích technologií a oblast digital signage. Naším hlavním materiálem jsou projekční fólie a naší hlavní čínností jejich aplikace v oblasti interaktivní komunikace, korporátní prezentace a reklamy. V posledních letech jsme zavedli nové výrobkové řady, připravili řadu úspěšných realizací u nás a rozšířili jsme svou činnost také za hranice naší země prostřednictvím partnerů a distributorů.


Jsme výhradním distributorem projekční fólie pro zpětnou projekci Vikuiti ™ od výrobce 3M ™ pro Českou republiku a těšíme se dlouhodobému partnerství společnosti 3M Česko, které zaručuje garanci kvality zpracování a instalace tohoto materiálu vůči našim zákazníkům. UGO! Media je také smluvním partnerem společnosti EPSON, světového leadera v oblasti projektorů.


Přednosti společnosti UGO! Media:

 • Uvádíme na trh vlastní výrobkové řady
 • Disponujeme vlastním výrobním oddělením a zázemím (výrobní hala v Praze 5 – Zbraslavi), stroji i vybaveným skladem materiálů
 • Zaměstnáváme vlastní tým techniků pro návrhy, instalace a servis
 • Provozujeme showroom technologií a materiálů
 • Můžeme se odkázat na četné realizace a uskutečněné zakázky v rámci ČR i  v zahraničí
 • Těšíme se podpoře silných partnerů (3M Česko, EPSON)
 • Mimo hardware vyvíjíme také digitální obsah a interaktivní aplikace pro své technologie

„Pevně věřím, že ačkoliv je cesta vývoje a designu nových zobrazovacích technologií a jejich uvádění na trh místy spletitá, postupně dochází k nevyhnutelnému. A sice, že díky technologiím, jako jsou dotykové a projekční fólie, dochází k přerodu a změně uvažování nad tím, co je a není možné v oblasti vizuální komunikace obrazem. Jsem hrdý, že máme tu čest být u toho.“

Marek Kolařík, MBA
obchodní ředitel / visionář